https://itsellopt.com.ua/uploads/3eXRmNFxUbAU1bdXXaHguxsleUEZ5Qz7.jpg

Видеорегистратор Hoco DI07 Plus

В наявності

1 499 грн

 • Самовивіз - безкоштовно
 • З магазинів Smart (Чернівці)  
 • "Нова пошта"
 • по тарифах перевізника
 • "Кур'єрська доставка"
 • Кур'єром м.Чернівці
 • Кур'єром - 50 грн
 • Експрес за 2 години - 100 грн
 • Готівкою
 • Безготівкою
 • Кредит або розстрочка
 • Приват банк
Hoco DI07 - це компактний відеореєстратор, який оснащений двома камерами, одна з яких обертається вертикально на 360 градусів, тому ви можете записувати відео того, що відбувається на дорозі, а також того, що відбувається безпосередньо у салоні автомобіля.
Особливості
- Дві камери 
- Вмонтований динамік і мікрофон
- Запис широкоформатного HD відео
- Вмонтований акумулятор
- G сенсор, нічне бачення, моніторинг паркування
Відеореєстратор для автомобіля Hoco DI07 є достатньо компактним, розміри його корпусу наступні: 84х42х48 мм. Практично усю площу фронтальної частини корпусу займає тридюймовий LTPS дисплей. По боках корпусу розташовані кнопки управління та роз'єм для карти пам'яті, внизу є ще два роз'єми (Mini-USB і HDMI), а вгорі отвори під вмонтований мікрофон та для аварійного скидування налаштувань. Одна з двох камер вмонтована безпосередньо у корпус відеореєстратора, інша ж камера є знімною. Якщо ви хочете використати і другу камеру, то вона легко, але надійно кріпиться до корпусу реєстратора з правої сторони і підключається вмонтованим кабелем HDMI. Оскільки конструкція продумана таким чином, що камеру можна обертати на 360 градусів, то цю другу додаткову камеру можна направити на ділянку, яка не повністю потрапляє в об'єктив камери основної, до речі кут огляду основної камери становить 120 градусів.
Вмонтована камера відеореєстратора Hoco DI07 записує відео високої чіткості з розширенням 1280х720, формат відео M-JPEG, формат фото JPEG, це дуже поширені формати, тому проблем з відтворенням відео та переглядом фото на інших пристроях не буде. Переглядати відео безпосередньо з відеореєстратора також зручно, запис відбувається зі звуком завдяки вмонтованому мікрофону.
Запис відео та фото відбувається на карту пам'яті Micro-SD, вона  у комплект не входить, тому якщо у вас немає вільної карти пам'яті, то доведеться купити, але є важлива умова - відеореєстратор не підтримує карти з об'ємом пам'яті більше 32 GB.
Відеореєстратор Hoco DI07 підключається для живлення у прикурювач спеціальним кабелем, який уже у комплекті є. Певний час для коротких записів реєстратор може працювати і на вмонтованій батареї ємністю 180 mAh.
Запис відео на карту пам'яті циклічний, тобто якщо пам'ять карти буде заповнена, то раніше записане відео буде видалятись автоматично, проте відео, яке записане внаслідок спрацювання G сенсора збережеться і автоматично не видалятиметься. G сенсор реагує на різкі зміни у швидкості руху автомобіля, у цьому відеореєстраторі він реагує, якщо швидкість змінилась більше ніж на 9,8 м/с. Також врятувати відео від автоматичного видалення можна якщо під час запису затиснути кнопку "M", в інструкції вона позначається як кнопка "HOLD". У автомобільному відеореєстраторі Hoco DI07 є так званий режим моніторингу паркування. Це означає, що реєстратор може зреагувати на якісь події, що відбуваються біля автомобіля навіть тоді коли саме авто стоїть на місці, запис відео увімкнеться автоматично і відзнятий фрагмент збережеться на карту пам'яті. До речі завдяки нічному режиму на записі відео усе буде видно достатньо добре навіть за умови поганого освітлення. Відеореєстратор оснащений сучасною системою допомоги водію ADAS.
Отже, купити відеореєстратор, який підтримує одночасний запис з двох камер це можливість отримати максимально широкий кут огляду, щоб усе потрібне було відзняте та записане карту на пам'яті!