Умови оплати, доставки та гарантії

Доставка по Україні

Доставка кур'єрською службою «Нова пошта»

Нова Пошта

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.

Замовлення вартістю понад 5 000 грн можна забрати й оплатити в будь-якому відділенні Нової Пошти або в нашому магазині. Адресна доставка неоплаченого замовлення на суму понад 5 000 грн не проводиться. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка, за наявності документів, що засвідчують особу (паспорт або водійське посвідчення). Для отримання замовлення післяплатою при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення). Оплата замовлення кур'єру здійснюється готівкою.

САМОВИВІЗ БЕЗКОШТОВНО

Ви самостійно можете забрати замовлення в одному із наших магазинів.

 • Замовлення, прийняті до 12:00, доставимо в той самий день, за наявності товару на складі.
 • Замовлення, прийняті після 12:00, доставимо на наступний день.

Доставляємо кожного дня, окрім неділі та понеділка.

Доставка по Україні

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Якщо вартість товару складає менше 400 грн, то дана сума оплачується повністю шляхом переказу коштів на банківську картку.

Якщо вартість товару складає більше 400 грн, необхідно внести передоплату у розмірі 200 грн шляхом переказу на банківську картку.

Передоплата повертається у повному розмірі у випадку відмови клієнта від товару шляхом переказу суми передоплати на банківську картку клієнта.

Доставляємо кожного дня, окрім неділі на понеділка.

НОВА ПОШТА

до 200 грн - телевізор, принтер.

до 100 грн - інші товари, незалежно від ціни та розміру.

Оплата

Оплата готівкою в гривні можлива для всіх способів доставки:

 1. В нашому магазині чи точці видачі
 2. В будь-якому терміналі
 3. У відділенні Нової пошти

КАРТКОЮ VISA/MASTERCARD

При оформленні замовлення оберіть варіант оплати "Оплатити карткою Visa/MasterCard".

Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на захищену платіжну сторінку, де необхідно ввести дані банківської картки. Після успішної оплати ви отримаєте електронний чек, який містить всі дані про проведену платіжну транзакцію.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Для отримання рахунку чи номеру картки ПриватБанку просто зробіть замовлення через сайт або зателефонуйте у наш контакт-центр.

КРЕДИТ

При оформленні замовлення оберіть варіант оплати «Кредит» або ж натисніть кнопку «Купити в кредит» на картці товару.

ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ

Якщо ви стали щасливим власником нашого подарункового сертифіката, то вам просто потрібно вибрати будь-який товар або послугу і при оплаті покупки передати продавцю сертифікат.

Якщо вартість обраного товару буде більше номіналу сертифіката, то потрібно буде лише доплатити різницю.

Гарантія на товар та обмін

На будь-який товар в нашому магазині надається гарантія терміном від 6 місяців до 1 року в залежності від гарантійної політики виробника. Точний термін гарантії вказаний в картці кожного товару.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Ваші права та гарантії, як покупця є першочерговими. Ми надаємо 14 днів на обмін та повернення товару.

Ви можете легко та швидко повернути або обміняти товар, який не має візуальних дефектів, механічних пошкоджень або ознак експлуатації.

Для того, щоб цей процес відбувся максимально швидко, а ґаджет міг потішити свого нового власника, рекомендується :

 1. Не встановлювати на ґаджет програмне забезпечення
 2. Не знімати захисні плівки
 3. Не встановлювати sim-карту

Гарантійне обслуговування не надається в наступних випадках:

 1. Якщо виріб має сліди некваліфікованого, стороннього втручання і/або несанкціонованого ремонту
 2. Якщо виріб використовувався неправильно, не за призначенням або всупереч правил, викладених в супровідній документації до виробу
 3. У разі якщо серійний номер товару був знищений (витертий, затертий) або він став нерозбірливим, а також на виробі відсутні пломби, наклейки, стікери та інші маркування передбачені виробником
 4. Порушення правил і умов транспортування і експлуатації виробу, викладених в інструкції до виробу
 5. Якщо дефект викликаний зміною конструкції, схеми вироби або програмного забезпечення
 6. Якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасним випадком, навмисними або необережними діями користувача або третіх осіб
 7. Якщо виявлені сліди попадання всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, впливу температур, хімічних та інших речовин, затоплення, вібрації, що не відповідає вентиляції, коливання напруги в мережі живлення, використання неправильного харчування або вхідної напруги, опромінення, електростатичних розрядів, (включаючи блискавку), а також інших видів зовнішнього впливу
 8. Нормального зносу товару обумовленого його експлуатацією
 9. Використанням не передбачених виробником витратних матеріалів та аксесуарів, запасних частин, елементів живлення, носіїв інформації
 10. Вірусного ураження, використання програмного забезпечення, яке не входить в комплект виробу, або є неліцензійним, або неправильної установки програмного забезпечення

На будь-який товар в нашому магазині надається гарантія терміном від 6 місяців до 1 року в залежності від гарантійної політики виробника. Точний термін гарантії вказаний в картці кожного товару. При покупці, з товаром і чеком ви отримуєте гарантійний талон, який дає право на безкоштовний ремонт протягом всього терміну гарантії. У тому випадку, якщо товар експлуатувався з порушенням правил, гарантійний ремонт не проводиться.

Умови прийняття товару на гарантійне обслуговування відповідно до чинного законодавства України.