Компанія Smart

Smart Technics - це скарбниця найновітніших технологій

Якщо Ви знаходитесь у пошуках якісної техніки, приємного обслуговування та щоденних гарячих пропозицій, то Вам до нас!

Smart Technics процвітає на ринку сучасних ґаджетів вже 11 років. За цей час ми досягли відмітки в понад 500 000 осіб клієнтської бази, 100 000 з яких гарантовано повертаються до нас за новенькою технікою для себе та своїх близьких. Вражаюче, чи не так? Ми вважаємо, що це надзвичайно чудовий показник того, що ми рухаємося у вірному напрямку.

Smart Technics налічує 10 магазинів та 2 власних сервісних центра.

На вас чекають справжні професіонали своєї справи.

Основним завданням наших працівників є кваліфікована консультація та підбір відповідного товару для наших клієнтів, враховуючи потреби, можливості та побажання.

Ми щодня отримуємо круті новинки, створені для того, щоб життя було яскравіше, а робота ставала значно простішою та приємнішою.

Також можемо запропонувати Вам вживаний товар. У нас Ви зможете знайти навіть нашумівшу новинку зі світу техніки в ідеальному стані та за приємною ціною.

Компанія Smart
Компанія Smart

Для нас важлива думка кожного!

Тому, піклуючись про Вас, ми одними з перших на ринку використали таку корисну систему як «Trade-In».

Тепер Ви зможете легко обміняти непотрібну техніку на давно омріяну новинку.

Для задоволення всіх потреб ми відкрили власний сервісний центр, який успішно функціонує уже 10 років. Він славиться привітними та професійними працівниками, які справляються практично з будь-якою несправністю. А ще, кожен працівник проходить курси підвищення кваліфікації, щоб завжди бути в курсі усіх новинок.

Ми використовуємо запчастини, які при надходженні завжди ретельно перевіряються нашими професіоналами.

Якщо треба підібрати щось новеньке з техніки для себе або у подарунок близьким, магазин Smart Technics вирішить це завдання та допоможе знайти:

Корисні розділи Акції та Хіти продаж на сайті Smart Technics

На головній сторінці сайту ми розмістили акційні пропозиції для наших покупців, що дозволяє обрати омріяний гаджет, та придбати його за найбільш вигідною ціною.

У розділі Хіти продажу представлені товари, що користуються найбільшим попитом серед наших покупців.Якщо немає часу або бажання аналізувати технічні характеристики та вивчати відгуки, щоб обрати необхідний гаджет, можно переглянути які моделі купують найчастіше, як правило вони є найбільш вдалими у своєму сегменті.

Переваги придбання вживаної техніки

Смарт Технікс у своєму асортименті має також вживану техніку. У чому безсумнівна перевага придбання такого товару саме у професійному магазині, ніж, наприклад, у приватної особи? Оскільки у штаті магазину працюють технічні спеціалісти у галузі електроніки, їх кваліфікація та досвід роботи дозволяють об’єктивно оцінити стан того чи іншого пристрою, передбачити, яким він буде у експлуатації. У картці товару позначені оцінки за п’ятибальною шкалою. Також наш магазин надає гарантію 6 місяців на всю вживану техніку. Це прекрасна можливість придбати за порівняно невеликий бюджет якісну та прогресивну техніку.

Навігація сайтом Смарт Технікс

Є зручна опція «Мапа сайту», де у розгорнутому вигляді показано усі товари за категоріями та під категоріями у алфавітному порядку. Це полегшує візуальне сприйняття великих обсягів інформації.

Сервісний центр Smart Technics

Мережа магазинів Smart Technics має власні сервісні центри, де здійснюється як гарантійне обслуговування техніки, так і поточний ремонт та надання послуг програмного характеру.

Читати далі...